Čas na serveru 23:10:24

Kytice

Id: 26105

Kytice

  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála

litografie/papír, rozměr 51 x 40 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1623x

Vyvolávací cena:
1 200

3 200