Čas na serveru 18:21:18

Kytice

Id: 102502

Kytice

  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 41 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo

zobrazeno: 3359x

Vyvolávací cena:
1 200

3 800