Čas na serveru 21:44:15

Kytice

Id: 157201

Kytice

  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr 20 x 13,5 cm, signováno, datováno a věnování vpravo nahoře, obraz je součástí památníčku věnovaného praneteři autora, stav původní

zobrazeno: 4336x

Vyvolávací cena:
10 000

37 200