Čas na serveru 21:40:58

Kytice ve váze

Id: 845

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr 51 x 40 cm, signováno vpravo dole tužkou V. Špála, vlevo S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, zaskleno, pod sklem lokálně zašpiněno prachem, rámováno

zobrazeno: 5105x

Vyvolávací cena: