Čas na serveru 05:23:41

Labutě

Id: 139607

Labutě

  •  / Labutě / Václav Špála
  •  / Labutě / Václav Špála
  •  / Labutě / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, drobné skvrnky na papíře, publikováno v soupisu díla: Václav Špála - Mezi avantgardou a živobytím, pod číslem 201b, str. 235 (tisk k 50.tým narozeninám V. Špály, 10 grafických listů nákladem 20ti kusů)

zobrazeno: 5255x

Vyvolávací cena:

15 000