Čas na serveru 15:40:50

Ležící akt

Id: 301705

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2442x

Vyvolávací cena:
2 200

35 000

Příhozy: 58