Čas na serveru 20:24:33

Ležící akt

Id: 365001

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1872x

Vyvolávací cena:

9 500

2022,07-1,18,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu