Čas na serveru 15:02:54

Ležící akt

Id: 388502

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 22,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3510x

Vyvolávací cena:

16 000