Čas na serveru 06:39:54

Ležící akt

Id: 78101

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2707x

Vyvolávací cena:

12 100