Čas na serveru 08:38:42

Ležící akt

Id: 78104

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála
  •  / Ležící akt / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1985x

Vyvolávací cena:

7 700