Čas na serveru 14:18:35

Ležící dívka

Id: 272303

Ležící dívka

  •  / Ležící dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 25,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8440x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 49