Čas na serveru 13:57:24

Ležící dívka

Id: 326701

Ležící dívka

  •  / Ležící dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 25,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 31076x

Vyvolávací cena:

21 000