Čas na serveru 14:19:51

Loďka v krajině

Id: 372502

Loďka v krajině

  •  / Loďka v krajině / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6634x

Vyvolávací cena:

75 000

Účastníci: 18

Příhozy: 63