Čas na serveru 08:23:28

Loďka v krajině

Id: 372502

Loďka v krajině

  •  / Loďka v krajině / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1327x

Vyvolávací cena:

61 000

2022,09-1,12,20,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 51