Čas na serveru 21:04:03

Mánes

Id: 422905

Mánes

  •  / Mánes / Václav Špála
  •  / Mánes / Václav Špála
  •  / Mánes / Václav Špála
  •  / Mánes / Václav Špála
  •  / Mánes / Václav Špála
  •  / Mánes / Václav Špála
  •  / Mánes / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr 125 x 90 cm (velký formát!!!), značeno a popsáno v ploše, zaskleno, rámováno, složeno ze dvou částí (viz foto), jedná se o návrh plakátu k 134. členské výstavě S.V.U. Mánes v roce 1927. Plakát je aktuálně (duben 2023) součástí výstavy Řeč plakátu 1890 - 1938, UPM v Praze

zobrazeno: 1398x

Vyvolávací cena:

67 000

Příhozy: 57