Čas na serveru 19:29:35

Marseille

Id: 281203

Marseille

  •  / Marseille / Václav Špála
  •  / Marseille / Václav Špála
  •  / Marseille / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 39 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 10154x

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

Příhozy: 73