Čas na serveru 21:09:08

Marseille

Id: 313801

Marseille

  •  / Marseille / Václav Špála
  •  / Marseille / Václav Špála
  •  / Marseille / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr 32 x 42 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4536x

Vyvolávací cena:
8 000

160 000

Účastníci: 20

Příhozy: 85