Čas na serveru 10:52:09

Milenci

Id: 112802

Milenci

  •  / Milenci / Václav Špála
  •  / Milenci / Václav Špála
  •  / Milenci / Václav Špála
  •  / Milenci / Václav Špála
  •  / Milenci / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 26 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, vlevo dole číslování 12/20, na zadní straně razítko původního majitele, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 4680x

Vyvolávací cena:

15 500