Čas na serveru 22:55:41

Milenci

Id: 148302

Milenci

  •  / Milenci / Václav Špála
  •  / Milenci / Václav Špála
  •  / Milenci / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, publikováno v soupisu díla: Václav Špála - Mezi avantgardou a živobytím, pod číslem 201b, str. 235 (tisk k 50.tým narozeninám V. Špály, 10 grafických listů nákladem 20ti kusů)

zobrazeno: 1633x

Vyvolávací cena:

14 500