Čas na serveru 06:30:09

Na Otavě

Id: 388001

Na Otavě

  •  / Na Otavě / Václav Špála
  •  / Na Otavě / Václav Špála
  •  / Na Otavě / Václav Špála
  •  / Na Otavě / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 54,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, popis na zadní straně

zobrazeno: 2881x

Vyvolávací cena:
8 000

185 000

Příhozy: 85