Čas na serveru 13:28:16

Nad dopisem

Id: 296005

Nad dopisem

  •  / Nad dopisem / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce znečištěno

zobrazeno: 5245x

Vyvolávací cena:
1 800

19 000

Příhozy: 48