Čas na serveru 09:40:42

Nad řekou

Id: 66804

Nad řekou

  •  / Nad řekou / Václav Špála
  •  / Nad řekou / Václav Špála
  •  / Nad řekou / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 14053x

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

Příhozy: 58