Čas na serveru 22:18:45

Odpočívající dívka

Id: 1030

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vpravo dole V Špála, datováno 1934, lehce zvlněný papír, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2975x

Vyvolávací cena:
10 400

29 000