Čas na serveru 08:43:28

Odpočívající dívka

Id: 185022

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu cca 29 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list značně zašpiněn a poškozen

zobrazeno: 1265x

Vyvolávací cena:

7 500