Čas na serveru 19:29:56

Odpočívající dívka

Id: 204201

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 2701x

Vyvolávací cena: