Čas na serveru 15:28:39

Odpočívající dívka

Id: 204252

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, papír, značně znečištěn, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 2642x

Vyvolávací cena:

17 000