Čas na serveru 05:32:49

Odpočívající dívka

Id: 215701

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1547x

Vyvolávací cena:

30 001

Příhozy: 67