Čas na serveru 06:47:29

Odpočívající dívka

Id: 237405

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr tisku 19,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1329x

Vyvolávací cena:

17 000