Čas na serveru 13:56:58

Odpočívající dívka

Id: 246504

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 3138x

Vyvolávací cena:

24 000