Čas na serveru 17:35:04

Odpočívající dívka

Id: 282802

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, věnování ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3397x

Vyvolávací cena:

43 005

Příhozy: 52