Čas na serveru 14:55:16

Odpočívající dívka

Id: 308311

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu cca 29 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list značně zašpiněn a poškozen

zobrazeno: 2089x

Vyvolávací cena:

15 500