Čas na serveru 15:29:50

Odpočívající dívka

Id: 1617

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2926x

Vyvolávací cena:

9 000