Čas na serveru 19:26:59

Odpočívající dívka

Id: 344307

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1187x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 49