Čas na serveru 15:15:18

Odpočívající dívka

Id: 63203

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 25 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2015x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 62