Čas na serveru 21:30:56

Odpočívající dívka

Id: 161102

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2453x

Vyvolávací cena:

12 500