Čas na serveru 12:28:47

Ovocné zátiší

Id: 187601

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

olej/karton, rozměr 16 x 13,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, oděrky na autorském rámu, dílo evidováno v soupisu díla V. Špály pod číslem 1623 (str. 138)

zobrazeno: 3988x

Vyvolávací cena:
11 000

167 000

Účastníci: 24

Příhozy: 80