Čas na serveru 23:30:52

Ovocné zátiší

Id: 192801

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, signováno vlevo dole s datací, na papíře drobné hnědé skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2873x

Vyvolávací cena:

30 001