Čas na serveru 17:44:09

Ovocné zátiší

Id: 207508

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7085x

Vyvolávací cena:

18 500

Příhozy: 63