Čas na serveru 01:35:20

Ovocné zátiší

Id: 230401

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na papíru lokálně drobné hnědé tečky, stav viz foto

zobrazeno: 5378x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 78