Čas na serveru 07:27:40

Ovocné zátiší

Id: 268402

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 53 x 44 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, list zahnědlý, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1515x

Vyvolávací cena:

2020,10-1,05,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu