Čas na serveru 16:05:49

Ovocné zátiší

Id: 268402

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 53 x 44 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, list zahnědlý, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 3283x

Vyvolávací cena:

19 500