Čas na serveru 23:26:47

Ovocné zátiší

Id: 289301

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr viditelný 25 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2119x

Vyvolávací cena:

41 000

Účastníci: 24

Příhozy: 53