Čas na serveru 05:40:27

Ovocné zátiší

Id: 307301

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5396x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 56