Čas na serveru 14:45:00

Ovocné zátiší

Id: 307301

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1715x

Vyvolávací cena:

15 500

2021,05-1,31,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu