Čas na serveru 08:39:15

Ovocné zátiší

Id: 333504

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1460x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 55