Čas na serveru 09:35:42

Ovocné zátiší

Id: 343502

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2830x

Vyvolávací cena:
2 800

13 000