Čas na serveru 20:08:29

Ovocné zátiší

Id: 343502

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 121x

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

2022,02-1,21,19,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu