Čas na serveru 12:55:59

Ovocné zátiší

Id: 358010

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1805x

Vyvolávací cena:

15 500