Čas na serveru 21:50:37

Ovocné zátiší

Id: 34004

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

litografie/papír, velikost tisku 29,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 41, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1686x

Vyvolávací cena:
1 200

6 100