Čas na serveru 19:23:48

Ovocné zátiší

Id: 59502

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, velikost listu 32,5 x 40 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno novodobě rámováno

zobrazeno: 2493x

Vyvolávací cena:

8 600