Čas na serveru 15:13:12

Ovocné zátiší

Id: 63206

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, zaskleno novodobě paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2893x

Vyvolávací cena:

10 000