Čas na serveru 14:39:41

Ovocné zátiší

Id: 76102

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3381x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000