Čas na serveru 22:41:09

Ovocné zátiší

Id: 76401

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 39,5 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 16/12 ´39, špatně viditelné věnování, list lokálně pomačkán, zaskleno, paspartováno

zobrazeno: 2153x

Vyvolávací cena:
1 800

3 600