Čas na serveru 22:23:15

Ovocné zátiší

Id: 100001

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Václav Špála

barevná litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 5129x

Vyvolávací cena:

10 500